Polska Bezgotówkowa wspiera przedsiębiorców

Klienci, oprócz konkurencyjnych cen i szerokiego wyboru produktów i usług, coraz częściej cenią sobie wygodę transakcji. Z tego względu komfort i bezpieczeństwo nieraz wychodzą na pierwszy plan i stanowią główny powód, dla którego korzystają z usług danego przedsiębiorcy. Jak rozwijać swoje przedsiębiorstwo by stało się jeszcze bardziej konkurencyjne? Duże znaczenie ma… oferowany sposób płatności!

Płatności bez gotówki nieustannie zyskują na popularności. Użytkowników kart płatniczych, smartwatchów czy zwolenników płatności BLIK-iem wciąż przybywa. Chętnie płacą nimi zwłaszcza osoby młode jednak nie jest to regułą. Także seniorzy coraz częściej dostają swoje emerytury przelewem na konto, a nie jak często było do tej pory przekazem pocztowym i… płacą za zakupy kartą płatniczą!

W Polsce wydanych zostało do tej pory blisko 40 milionów kart płatniczych co oznacza, że statystycznie posiada ją każdy mieszkaniec naszego kraju. Mimo to raz na jakiś czas zdarza się, że jest ona bezużyteczna. Dlaczego? Powodem jest… brak terminala płatniczego.

Terminal płatniczy za 0 zł? Dołącz do grona uczestników programu Polska Bezgotówkowa!

Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się kosztów związanych z instalacją i użytkowaniem terminali płatniczych. Tymczasem terminal płatniczy można otrzymać za 0 zł i przez 12 miesięcy nie płacić za jego użytkowanie. Także prowizje od transakcji po 12 miesiącach trwania programu nie należą do  wysokich o czym łatwo się przekonać przeglądając ofertę Polski Bezgotówkowej. Co to takiego?

Polska Bezgotówkowa to program skierowany głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, którego celem jest rozpowszechnianie płatności bezgotówkowych i wsparcie przedsiębiorców w instalacji urządzeń płatniczych. By wziąć udział w programie należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać odpowiedni, najlepiej pasujący do danego przedsiębiorstwa terminal płatniczy i wypełnić zgłoszenie zamieszczone na stronie. Po przejściu weryfikacji kurier dostarczy urządzenie pod wskazany adres.

Z oferty Polski Bezgotówkowej mogą skorzystać właściciele firm, którzy do tej pory, lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy, nie udostępniali terminali płatniczych oraz ci, którzy otwierają nowy biznes.

Program stanowi realne wsparcie dla przedsiębiorców. Nie dziwi więc fakt, że od momentu jego uruchomienia do przestrzeni publicznej trafiło… 350 tys. darmowych urządzeń! Łącznie z programu skorzystało ponad ćwierć miliona firm. Więcej informacji na temat Polski Bezgotówkowej dostępnych jest na stronie https://bezgotowki.pl/.

Terminal płatniczy – plusy dla przedsiębiorców i ich klientów

Korzyści z udostępnienia klientom terminali płatniczych jest wiele. Przede wszystkim należy pamiętać, że są one wygodną i cenioną przez klientów formą płatności. Zwłaszcza klienci bezgotówkowi w momencie gdy nie mogą użyć karty płatniczej mają duży problem z szukaniem bankomatu i zdobyciem gotówki.

Mobilne terminale płatnicze dają też przewagę jeśli chodzi o płatności na tle konkurencji. W ostatnim czasie na popularności zyskują różnego rodzaju targi i eventy, a także – w czasie pandemii – zakupy online i te w dowozie. Przenośny terminal płatniczy znacząco ułatwia zakupy lub skorzystanie z usług danej firmy. Klienci wskazują bowiem w licznych badaniach, że transakcje bezgotówkowe są ich zdaniem szybsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze niż tradycyjne. Dlatego też wielu z nich chętniej i częściej wybiera transakcje bez gotówki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here