kredyt online bez zaświadczeń

Potrzebujesz niewygórowanej sumy gotówki, ale ze względu na pełnoetatowy wymiar pracy masz problem ze znalezieniem kilku luźnych godzin by wybrać się do siedziby banku i złożyć wniosek kredytowy? A może najzwyczajniej w świecie nie lubisz urzędników różnego szczebla gospodarki lub spotkanie w banku i rozmowa o kredycie wprawia cię w okropne zakłopotanie i olbrzymi stres czego zdecydowanie wolałbyś uniknąć? Tak się składa, że w dzisiejszych czasach to banki i firmy pozabankowe wręcz uganiają się za klientelą i proponują coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania od kredytu przez telefon, przez wyspy bankowe w centrach handlowych, aż po kredyt online bez zaświadczeń.

Do niedawana pożyczki online były możliwe tylko przy nawiązaniu współpracy z tzw. parabankami. Obecnie jest kilka rzetelnych banków oferujących pożyczki przez internet bez dodatkowych formalności. Zależne jest to jedynie od sumy jaką pragniemy pożyczyć. Jeśli kwota ta oscyluje w granicach 10 – 20 tysięcy złotych prawdopodobnie bezproblemowo załatwimy wszelkie formalności przez internet i bardzo szybko otrzymamy upragnioną gotówkę, a cała procedura polegać będzie jedynie na wypełnieniu internetowego wniosku o kredyt. Dopiero ewentualnie później możemy zostać poproszeni o dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody w formie np. przesłanego na e-mail pliku pdf pobranego z naszego konta bankowego (ale to wszystko tylko w przypadku brania takiego kredytu za pośrednictwem banku, firmy pozabankowe udzielają ich bez zupełnego okazywania wszelkiej dokumentacji potwierdzającej naszą wypłacalność.

Kredyt online bez zaświadczeń – zalety

Kredyt online bez zaświadczeń daje dość elastyczne możliwości wyboru rat i okresu spłaty kredytu. Warto jednak przypomnieć, że zazwyczaj im dłuższy okres spłaty zobowiązania oraz im niższe miesięczne raty tym wyższe oprocentowanie i finalna kwota do oddania dla banku czy firmy pozabankowej.

Niewątpliwą zaletą takiego rodzaju pożyczki jest fakt, iż nie musimy konfrontować się twarzą w twarz z bankowcem i odpowiadać na jego ewentualne pytania o cel przeznaczenia pożyczanej gotówki czy narażać się na niezręczność ciszy nastającej po nieudzielonej z naszej strony odpowiedzi odnośnie przeznaczenia pieniędzy. W internecie jesteśmy bardziej anonimowi więc i bardziej śmiali co może być tak samo zaletą jak i wadą. Warto nie zapominać co oznacza wzięcie kredytu – oczywiście przypływ gotówki, ale nie tylko, bo przecież później trzeba te pieniądze zwrócić i to niestety z nawiązką, bo banki chcą na kredytach zarobić i mają oczywiście do tego pełne prawo. Tak więc nie dajmy się ponieść emocjom i mimo tej super sprzyjającej atmosfery nie bierzmy kwoty wyższej niż ta niezbędna jeśli nie mamy pewności co do uporania się z późniejszym jej spłacaniem. Szkoda byłoby pakować się w dodatkowe problemy finansowe.

Podsumowując: jeśli jesteś osobą zapracowaną i przemęczoną zamiast kombinować jak tu zdążyć do banku po pracy bez zaklepania wolnego skorzystaj z dogodnej formy jaką jest kredyt online bez zaświadczeń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here