Auditor wewnętrzny – założenia

Wzięcie udziału w profesjonalnie przygotowanym i równie fachowo przeprowadzonym szkoleniu specjalistycznym gwarantuje, że wszyscy jego słuchacze dysponować będą wiedzą, do której dostępu nie mają osoby odpowiednio przeszkolone. Dlatego tak ważne staje się to, by pracując w branży Automotive, dysponować wiedzą wielce specjalistyczną. Sprawdźmy zatem, czego uczy szkolenie auditor wewnętrzny IATF 16949.

Cele szkolenia

Dwa główne cele szkolenia na auditora wewnętrznego to nie tylko omówienie aktualnych uwarunkowań związanych z funkcjonowaniem nowoczesnych systemów zarządzania jakości w motoryzacji, ale również w pełni profesjonalne przygotowanie do przeprowadzania kompletnych auditów wewnętrznych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się więc w praktyce, jak wyglądają standardy IATF 16949, poznają aktualnie obowiązujące zmiany w systemie zarządzania jakością oraz szczegółowo omówią wszelkie wytyczne związane z planowaniem jakości, zatwierdzaniem wyrobów przez klienta czy zapobieganiem pojawianiu się błędów. Specjalistyczna wiedza wyniesiona ze szkoleń pozwoli na skuteczne wdrożenie systemu dedykowanemu stanowisku auditor wewnętrzny IATF 16949.

Nie samą teorią człowiek żyje

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia auditor wewnętrzny IATF 16949 pozwolą nie tylko na poznanie wiedzy w zarysie teoretycznym, ale również wykorzystanie jej w części warsztatowej. Dlatego też zainteresowanie ofertą branżową jest ogromne, a rynek potrzebuje wciąż nowych specjalistów z obszaru audytowania wewnętrznego.

Efekty szkolenia

Korzyści płynących z przeprowadzenia solidnych zajęć szkoleniowych z obszaru normy IATF 16949 może być sporo. Nie dość bowiem, że słuchacze poznają w praktyce wymagania dla systemów zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym, to również będą mieli okazję zrozumienia technik audytowania wewnętrznego oraz nabędą umiejętności niezbędne dla prawidłowego przeprowadzania auditów wewnętrznych zgodnie z wytycznymi normy IATF 16949. Dzięki temu zaś ich praca będzie dużo bardziej efektywna, a skuteczność – zdecydowanie bardziej wymierna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here