kredyt online bez zaświadczeń

Kredyt online bez zaświadczeń

Posted on Posted inFinanse

Potrzebujesz niewygórowanej sumy gotówki, ale ze względu na pełnoetatowy wymiar pracy masz problem ze znalezieniem kilku luźnych godzin by wybrać się do siedziby banku i złożyć wniosek kredytowy? A może najzwyczajniej w świecie nie lubisz urzędników różnego szczebla gospodarki lub spotkanie w banku i rozmowa o kredycie wprawia cię w okropne zakłopotanie i olbrzymi stres czego zdecydowanie wolałbyś uniknąć? Tak się składa, że w dzisiejszych czasach to banki i firmy pozabankowe wręcz uganiają się za klientelą i proponują coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania od kredytu przez telefon, przez wyspy bankowe w centrach handlowych, aż po kredyt online bez zaświadczeń.

Do niedawana pożyczki online były możliwe tylko przy nawiązaniu współpracy z tzw. parabankami. Obecnie jest kilka rzetelnych banków oferujących pożyczki przez internet bez dodatkowych formalności. Zależne jest to jedynie od sumy jaką pragniemy pożyczyć. Jeśli kwota ta oscyluje w granicach 10 – 20 tysięcy złotych prawdopodobnie bezproblemowo załatwimy wszelkie formalności przez internet i bardzo szybko otrzymamy upragnioną gotówkę, a cała procedura polegać będzie jedynie na wypełnieniu internetowego wniosku o kredyt. Dopiero ewentualnie później możemy zostać poproszeni o dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody w formie np. przesłanego na e-mail pliku pdf pobranego z naszego konta bankowego (ale to wszystko tylko w przypadku brania takiego kredytu za pośrednictwem banku, firmy pozabankowe udzielają ich bez zupełnego okazywania wszelkiej dokumentacji potwierdzającej naszą wypłacalność.

Kredyt online bez zaświadczeń – zalety

Kredyt online bez zaświadczeń daje dość elastyczne możliwości wyboru rat i okresu spłaty kredytu. Warto jednak przypomnieć, że zazwyczaj im dłuższy okres spłaty zobowiązania oraz im niższe miesięczne raty tym wyższe oprocentowanie i finalna kwota do oddania dla banku czy firmy pozabankowej.

Niewątpliwą zaletą takiego rodzaju pożyczki jest fakt, iż nie musimy konfrontować się twarzą w twarz z bankowcem i odpowiadać na jego ewentualne pytania o cel przeznaczenia pożyczanej gotówki czy narażać się na niezręczność ciszy nastającej po nieudzielonej z naszej strony odpowiedzi odnośnie przeznaczenia pieniędzy. W internecie jesteśmy bardziej anonimowi więc i bardziej śmiali co może być tak samo zaletą jak i wadą. Warto nie zapominać co oznacza wzięcie kredytu – oczywiście przypływ gotówki, ale nie tylko, bo przecież później trzeba te pieniądze zwrócić i to niestety z nawiązką, bo banki chcą na kredytach zarobić i mają oczywiście do tego pełne prawo. Tak więc nie dajmy się ponieść emocjom i mimo tej super sprzyjającej atmosfery nie bierzmy kwoty wyższej niż ta niezbędna jeśli nie mamy pewności co do uporania się z późniejszym jej spłacaniem. Szkoda byłoby pakować się w dodatkowe problemy finansowe.

Podsumowując: jeśli jesteś osobą zapracowaną i przemęczoną zamiast kombinować jak tu zdążyć do banku po pracy bez zaklepania wolnego skorzystaj z dogodnej formy jaką jest kredyt online bez zaświadczeń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 thoughts on “Kredyt online bez zaświadczeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *