Certyfikat SSL w dobrej cenie

0
963

Prowadzenie własnej strony internetowej wiąże się z koniecznością posiadania zarejestrowanej domeny. Domena to nic innego jak nazwa naszej strony, którą wpisujemy w przeglądarce internetowej. Nazwę strony możemy zarejestrować za pośrednictwem odpowiednich serwisów. Koszt takiego działania z reguły nie przekracza kilkunastu złotych rocznie.

Drugą bardzo ważną rzeczą, o której musimy pamiętać podczas tworzenia strony jest zakup hostingu, czyli serwera na którym przechowywane są wszystkie dane naszej strony internetowej. Wiele firm posiada w swojej ofercie zarówno domeny jak i serwery hostingowe, w związku z czym możemy dokonać zakupu takich usług za pośrednictwem tylko jednego serwisu.

Tworząc własną stronę internetową musimy również pamiętać o jednym, niezwykle istotnym zagadnieniu jakim jest certyfikat SSL. Jest to certyfikat, który zapewnia bezpieczeństwo przechowywania danych na naszej stronie internetowej. W przypadku prowadzenia sklepu internetowego jest to rzecz absolutnie niezbędna, ponieważ taki certyfikat wzbudza zaufanie w oczach klientów, co przekłada się na renomę naszego sklepu.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Takie pytanie zadaje sobie praktycznie każdy, kto myśli o stworzeniu własnej strony internetowej. Na rynku istnieje całe mnóstwo serwisów, które świadczą usługi związane z tworzeniem stron internetowych, dlatego warto przeanalizować wiele różnych możliwości. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Jest to serwis, który oferuje certyfikaty SSL w czterech wariantach. Najczęściej wybieranym jest pakiet Positive SSL, który kosztuje 29 złotych. W tej cenie mamy zapewnioną gwarancję niezawodności oraz dożywotni dostęp do certyfikatu. Możemy znaleźć również trzy, znacznie droższe pakiety, dla osób, które myślą o prowadzeniu większej ilości stron internetowych.

Certyfikat SSL w kru.pl to naprawdę ciekawa opcja dla osób, które dysponują niewielkim budżetem i dopiero uczą się tworzenia własnych stron internetowych. Niemniej jednak, bardziej doświadczone osoby również znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here